GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 6972236
nr 697 2236
Servisdelar
ca 40 del. Rörstrand, "Spets"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2011
kl 18:38:34
13/5 10:53:55
100 kr
16/5 16:24:06
Rörstrand